پاییز ۱۴۰۲ فصل پرکاری برای همه خوانندگان در کشور بود و آهنگ های زیاد منتشر شدند و برخی از آنها وایرال شدند. پاییز ۱۴۰۲ آهنگ هایی وایرال شدند که تم دهه شصتی داشتند و بشدت در فضای مجازی مانند اینستاگرام مورد استقبال قرار گرفتند. در این صفحه قصد داریم ۱۰ موزیک ویدیو وایرال را به انتخاب پلتفرم آهنگ ویدیو معرفی کنیم.

توجه: ترتیب این لیست بصورت رندوم انتخاب شده است.

۱. موزیک ویدیو امشب – ماکان بند

 

 

این موزیک ویدیو که در آن امیر مقاره و رهام هادیان، اعضای گروه ماکان حضور داشتند یکی از ترندهای پاپ پاییز ۱۴۰۲ بود. میکس و تنظیم موزیک ویدیو امشب را رضا سروش انجام داده و شعر و موزیک آن نیز توسط طاها یوسفی کار شده است.

.

۲. موزیک ویدیو پاقدم – علیرضا طلیسچی

 

 

موزیک ویدیو «پاقدم» علیرضا طلیسچی که با تم دهه شصتی اش کار شده است یکی دیگر از ترندهای پاپ پاییز ۱۴۰۲ بود که در فضای مجازی بشدت پرطرفدار بود. ترانه و موزیک پاقدم توسط خود علیرضا طلیسچی و تنظیم این آهنگ توسط امیر بهادر دهقان انجام شده است.

.

۳. موزیک ویدیو همسفر – ناصر زینعلی

 

 

باز هم تم دهه شصتی یک آهنگ باعث وایرال شدن آن در پاییز ۱۴۰۲ شد. اینبار ناصر زینعلی با آهنگ «همسفر» حسابی سر و صدا ایجاد کرد. ترانه همسفر توسط محمد مبارکی، موزیک توسط مهدی منافی و تنظیم آن توسط مجید ملوندی انجام شده است.

.

۴. موزیک ویدیو قول مردونه – حامد همایون

 

 

یکی دیگر از موزیک ویدیوهای جذاب پاییز ۱۴۰۲، قول مردونه حامد همایون بود. حامد همایون که مدتی است کم کار شده با انتشار این موزیک ویدیو جذاب و عاشقانه بار دیگر اسم خودش را در فضای مجازی بر سر زبان ها انداخت.

.

در زمستان ۱۴۰۲ با آپلود موزیک ویدیوهایتان در سایت آهنگ ویدیو، پول نقد دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

.

۵. آلبوم یه روز گرشا رضایی

 

 

یکی از پرحاشیه ترین آلبوم های امسال، آلبوم یه روز گرشا رضایی بود. این آلبوم زنده شامل ۴ آهنگ بنام «عکس تو»، «یه روز»، «دریا دریا» و «آخه من» است که ترانه های آن توسط بابک صحرایی و موزیک آنها را خود گرشا رضایی انجام داده است.

بهترین موزیک ویدیوهای پاییز ۱۴۰۲ - آهنگ ویدیو

بهترین موزیک ویدیوهای پاییز ۱۴۰۲

.

۶. موزیک ویدیو لیلی محسن ابراهیم زاده

 

 

بازهم تم دهه شصتی یک موزیک ویدیو باعث معروفیت آن شد. البته محسن ابراهیم زاده در صفحه شخصی اش عنوان کرده بود این موزیک ویدیو به دلایلی که ذکر نکرد قرار بوده سال گذشته منتشر شود. ترانه و موزیک آهنگ لیلی توسط علی یزدانی و تنظیم آن را فرشاد میرزایی انجام داده است. در موزیک ویدیو لیلی خود محسن ابراهیم زاده نیز ایفای نقش کرده است و گریم او بشدت جذاب و فان است.

.

۷. ویدیو اجرای زنده شماره جدیدم آرمین زارعی

 

 

آرمین زارعی امسال نخستین کنسرت های رسمی خودش را برگزار کرد و با استقبال زیادی هم مواجه شدند. ویدیوی اجرای زنده آهنگ «بگو بینم» که در کنسرت تهران اجرا شده است را تماشا کنید.

.

۸. موزیک ویدیو هواتو دارم عشق – آرون افشار

 

 

موزیک ویدیو بسیار زیبای و عاشقانه «هواتو دارم عشق» را تقدیم می کنیم به تمام عاشقان ایران. ترانه این کار جذاب را خانم شقایق امیر عضدی، موزیک توسط آرون افشار و کار تنظیم را نیز معین راهبر انجام داده است.

۹. موزیک ویدیو هندی عمو پورنگ و حامد آهنگی

 

 

بله درست متوجه شدید. ویدیوی اجرای زنده آهنگ هندی توسط عمو پورنگ و حامد آهنگی در یک برنامه نمایش خانگی بسیار ترند شد.

.

۱۰. موزیک ویدیو ترکی امشب میمیرم «بو آکشام اولوروم» – ناهیده باباشلی

 

موزیک ویدیو ترکی بو آکشام اولوروم یکی از ترندهای جذاب فضای مجازی در پاییز ۱۴۰۲ بود که شما را به تماشای این موزیک ویدیو دعوت می کنیم.