فضای آپلود نامحدود رایگان آهنگ و موزیک ویدیو + کسب درآمد

اگر صاحب یک سایت دانلود آهنگ و یا دانلود موزیک ویدیو هستید احتمالا مهمترین دغدغه شما هاست مناسب برای میزبانی آهنگ ها و ویدیوهای سایت‌تان است. پلتفرم آهنگ ویدیو با امکان آپلود موزیک ویدیو و آهنگ شرایط بسیار خوبی را برای...

2 هفته پیش

اگر صاحب یک سایت دانلود آهنگ و یا دانلود موزیک ویدیو هستید احتمالا مهمترین دغدغه شما هاست مناسب برای میزبانی آهنگ ها و ویدیوهای سایت‌تان است. پلتفرم آهنگ ویدیو با امکان آپلود موزیک ویدیو و آهنگ شرایط بسیار خوبی را برای صاحبان وبسایت های دانلود آهنگ فراهم کرده است تا علاوه بر میزبانی رایگان و بدون محدودیت آهنگ ها و موزیک ویدیوها، بتوانند از آنها کسب درآمد نیز داشته باشند.

فضای آپلود نامحدود و رایگان آهنگ و موزیک ویدیو

همانطور که احتمالا می دانید آهنگ ویدیو یک سرویس اشتراک موزیک ویدیو و آهنگ ایرانی است که بصورت تخصصی فقط در این زمینه فعالیت دارد. در آهنگ ویدیو هر کاربری می تواند یک کانال اختصاصی ایجاد کند و ویدیوهای خود را در آن منتشر کند و با دیگر کاربران از سراسر دنیا به اشتراک گذارد.

در این کانال شما می توانید موزیک ویدیوهایی را که قصد دارید در سایت خود نمایش دهید بصورت کاملا رایگان و بدون محدودیت در حجم و فضای هاست بارگزاری کنید و از طریق کد امبد مخصوص هر ویدیو آن را در سایت و یا هر جایی از اینترنت نمایش دهید.

نحوه برداشتن کد امبد هر ویدیو

برای دریافت کد امبد هر ویدیو وارد صفحه آن ویدیو شوید و سپس روی دکمه اشترک گذاری در زیر ویدیو کلیک کنید و کد مخصوص امبد را کپی کنید. سپس این کد را در وبسایت یا بلاگ خود جاگذاری کنید. ویدیو بصورت خودکار نمایش داده می شود.

آیا با گذاشتن کد امبد، سایتم کند می شود؟

به هیچ عنوان. این کد بسیار ساده و کم حجم است و هیچ تاثیر منفی در سرعت وبسایت شما ندارد.

چگونه از ویدیوی خودم کسب درآمد داشته باشم؟

با نمایش ویدیو در سایت تان تمام آمار نمایش ویدیو در پنل کاربری تان در پلتفرم آهنگ ویدیو ثبت می شود و در نتیجه شامل درآمدزایی نیز می شود. برای آشنایی با نحوه کسب درآمد از آهنگ ویدیو کلیک کنید.