آهنگ جدید علیرضا طلیسچی در کنسرت تمدیدی دوشنبه شب ۲۲ آبان، موفقیت تازه‌ای را برای این خواننده رقم زده است.

به گزارش همشهری آنلاین، کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی؛ دوشنبه شب ۲۲ آبان‌ماه درحالی در سالن رویال‌هال هتل اسپیناس‌پالاس برگزار شد که آهنگ جدید این خواننده موفقیت تازه‌ای را برای طلیسچی رقم زده است.

قطعات زندگی جونم، تو فکر می‌کنی کی‌ای، نفس کی بودی تو، ای داد بر من، دیوونه دوست داشتنی، لیلا، یه دریا نریم، دل به دل، قاف و سختگیر انتخاب‌های این خواننده در شب گذشته بودند که یکی پس از دیگری به اجرا درآمدند تا نوبت به اجرای دو قطعه تازه منتشرشده طلیسچی برسد.

پس از اجرای قطعه به تو چه با همخوانی تماشاگران، نوبت به آهنگ این روزهای موسیقی پاپ یعنی پاقدم رسید که به دلیل درخواست مکرر مخاطبان، این قطعه دوبار و پشت سر هم و با همخوانی حاضران اجرا شد. طلیسچی با انتشار دو قطعه اخیرش ثابت کرد که می‌تواند موفقیت‌های خود در قطعات شنیده‌ شده‌اش همچون قاف و قرار نبود را مجددا تکرار کند؛ موقعیتی که شاید هر خواننده‌ای موفق به تکرار آن در فاصله‌ای کوتاه نشود.

از جمله نکات قابل توجه این اجرا، حضور ارکستر زهی در کنار ارکستر طلیسچی برای اجرای قطعه پاقدم بود. آخرش قشنگه و ای دل غافل دیگر قطعات اجرایی این کنسرت بودند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال‌زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیربهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

گوستاوو بلانکو؛ مهاجم آرژانتینی باشگاه استقلال تهران از جمله مهمانان کنسرت طلیسچی بود. کنسرت علیرضا طلیسچی دوشنبه شب ۲۲ آبان‌ماه، در سالن رویال‌هال هتل اسپیناس‌پالاس به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری نوای سپند برگزار و این کنسرت برای تاریخ یکم آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز تمدید شد.

منبع