گروه بی تی اس BTS

گروه بی تی اس BTS

بی تی اس، یک گروه پاپ کره ای که ترند دنیا هستند و در ایران نیز طرفداران بی شماری دارند تا حدی که برای آنها کارزار برگزاری کنسرت در ایران می زنند. در این کانال از پلتفرم آهنگ ویدیو می توانید جذابترین موزیک ویدیوهای گروه BTS (البته مجاز) را تماشا کنید.

بیوگرافی گروه BTS

گروه BTS، یا همان "بی‌تی‌اس"، یک گروه پسرانه کره‌ای است که در سال ۲۰۱۳ توسط Big Hit Entertainment تشکیل شد. اعضای این گروه شامل RM (نام اصلی: Kim Namjoon)، Jin (Kim Seokjin)، Suga (Min Yoongi)، J-Hope (Jung Hoseok)، Jimin (Park Jimin)، V (Kim Taehyung) و Jungkook (Jeon Jungkook) هستند.

BTS از آغاز فعالیت خود تاکنون با ترکیب منحصر به فردی از موسیقی پاپ، هیپ‌هاپ، و R&B شهرت داخلی و بین‌المللی خود را بالا برده‌اند. آن‌ها به عنوان "آیدل گروه" شناخته می‌شوند و توانسته‌اند با القابی چون "اچ‌او" و "سلطان‌های پاپ"، جایگاهی منحصر به فرد در صنعت موسیقی جهانی کسب کنند.

موفقیت‌های بسیاری مانند "Dynamite" و "Butter"، ورود به بیلبورد هات ۱۰۰ و گرفتن جوایز بین‌المللی نشان از تأثیرگذاری بی‌تی‌اس در صحنه موسیقی جهانی دارد. علاوه بر موسیقی، گروه BTS در زمینه‌های مختلف هنری نظیر فیلم‌سازی، فیلمنامه نویسی و خیریه نیز فعالیت دارند.

اگر به دنبال موسیقی پرانرژی، متن هوشمندانه و اجرای‌های شگفت‌انگیز هستید، با گروه BTS همراه شوید و تجربه‌ی یک سفر هنری فراتر از مرزها را داشته باشید.

ahangiato