کربلایی حسین طاهری

کربلایی حسین طاهری

در این کانال کلیپ های مداحی یکی از مداحان جوان و خوش صدای کشورمان یعنی کربلایی حسین طاهری را تقدیم نگاه شما عزیزان می کنیم.

بیوگرافی کربلایی حسین طاهری

حسین طاهری، متولد سال ۱۳۷۲ در تهران و فرزند مداح معروف حاج محد رضا طاهری است. دانش آموخته رشته علوم انسانی است و در مصاحبه ای که در سال ۹۲ می گوید: کار خاصی نمی‌کنم. فعلا در کنکور رشته انسانی شرکت کرده‌ام و اگر خدا بخواهد می‌خواهم برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوم.

این مداح جوان نیز مانند بسیاری از مداحان دیگر، از سنین بسیار کم شروع به خواند مداحی کرده است. در مدارس پای ثابت نوحه خوانی بوده و هر فرصتی که پیش می آمد، برای نوحه خوانی استفاده می کرد. به گفته خودش در ابتدا با سبک های پدرش شعر های خود را میخوانده و رفته رفته در سال ۸۶ یا ۸۷ به صورت جدی وارد حوزه مداحی می شود و در همان سال در کنار حاج محمود کریمی در حسینیه امام زاده علی اکبر به نوحه خوانی می پردازد.

کربلایی حسین طاهری در خصوص چگونگی آغاز مداحی و نوحه خوانی اش اینطور می گوید که پدرم نقش بسیار مهمی در مداح شدن من داشتند و اگر از راهنمایی های او بی بهره بودم، تا به این حد موفق نمیشدم.

ایشان جوان بسیار آینده داری می باشند و در ماه رمضان با یکی از آثار شان که در خصوص هتک حرمت به حرم حضرت زینب سلام الله علیه با نام “قلوبنا محزونا” به شهرت رسیدنند. همچنین سابقه اجرای مشترک با مداحان مطرحی همچون حاج محمود کریمی و عبدالرضا هلالی نیز داشته است.

متن بالا از وبسایت حرف تازه اقتباس شده است.

توجه: این کانال توسط یکی از هوادران کربلایی حسین طاهری ایجاد شده است.

ahangiato