علیرضا طلیسچی شب گذشته با اجرای قطعه زندگی جونم به روی صحنه سالن رویال‌هال هتل اسپیناس‌پالاس رفت و ضمن خوش‌آمدگویی قطعه بعدی خود تو فکر می‌کنی کی‌ای را اجرا کرد.

نفس کی بودی تو،‌ای داد بر من، دیوونه دوست داشتنی، لیلا، یه دریا نریم، دل به دل، قاف و سختگیر، انتخاب‌های بعدی این خواننده بودند که در کنسرت شب گذشته به اجرا درآمدند. میخوام آتیش بزنم قلبمو هی به تو چه/ مثل تو بارش بیارم که چی عین تو شه … با هم‌صدایی تماشاگران خوانده شد و طلیسچی به سراغ اجرای قطعه به تو چه با همراهی ارکستر رفت.

طلیسچی پیش از اجرای قطعه جدید و محبوب خود با نام پاقدم، مخاطبانش را غافلگیر کرد و گفت: می‌دانستید شما هم‌اکنون درحال شرکت کردن در موزیک ویدیوی کنسرتی پاقدم هستید؟ این افتخار را دارم که با حضور این چهره‌های زیبا، موزیک ویدیوی این کار را ضبط و می‌خواهم از لحظه‌به‌لحظه صدای شما استفاده کنم.

با توجه به اعلام ضبط موزیک ویدیوی کنسرتی قطعه پاقدم در شب گذشته، باید منتظر انتشار نسخه کنسرتی این قطعه پرطرفدار بود که حسابی این روز‌ها سر و صدا کرده و می‌توان گفت بدون شک در پلی‌لیست بسیاری از مخاطبان موسیقی پاپ قرار گرفته است.

طلیسچی پس از اجرای قطعه پاقدم، با درخواست مخاطبانش بلافاصله به اجرای مجدد این قطعه پرداخت و سپس قطعات آخرش قشنگه و‌ای دل غافل به اجرا درآمدند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

سیما تیرانداز، علیرضا نیکبخت واحدی و صابر خراسانی از جمله مهمان‌های این کنسرت بودند.

کنسرت علیرضا طلیسچی دوشنبه شب ۱۵ آبان ۱۴۰۲ در سالن رویال‌هال هتل اسپیناس پالاس به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری نوای سپند برگزار و این کنسرت برای تاریخ ۲۲ آبان ماه نیز تمدید شد که تمامی بلیت‌های آن به فروش رسیده است.

منبع