فرزاد فرزین

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین یکی از خواننده های قدیمی و پرطرفدار موسیقی پاپ در کشور است که سالهاست در این زمینه می درخشد. در این کانال آخرین موزیک ویدیوهای فرزاد فرزین را تماشا و دانلود کنید.

بیوگرافی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین متولد سوم تیر ماه سال ۱۳۶۰ در تهران است. فرزاد فرزین خواننده، تهیه‌کننده موسیقی، بازیگر و ترانه‌نویس است. او کار موسیقی خودش را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و ۷ آلبوم رسمی دارد.

فرزاد فرزین با توجه به استایل و توانایی بازیگری، سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی از جمله پسران آجری، کنسرت روی آب و سگ‌های پوشالی و در سال‌های اخیر در مجموعه‌های نمایش خانگی عاشقانه، مانکن، ملکه گدایان و آهنگ دو نفره را دارد.

فرزاد فرزین تیتراژ برنامه‌های تلویزیونی شب بخیر تهران (۱۳۸۲)، کوله پشتی (۱۳۸۶)، صبح آمد (۱۳۸۷)، با ما اینجا (۱۳۹۰) سریال راز پنهان (۱۳۹۱)، برنامه تلویزیونی ماه عسل (۱۳۹۲) سریال آخرین بازی (۱۳۹۳)، سریال نمایش خانگی عاشقانه (۱۳۹۵) و سریال نمایش خانگی مانکن (۱۳۹۸) را اجرا کرده‌ است. ویکی پدیا

جذاب ترین موزیک ویدیو های فرزاد فرزین را در این کانال از پلفترم آهنگ ویدیو با اینترنت نیم بها و با بالاترین کیفیت تماشا و دانلود کنید.

توجه: این کانال توسط یکی از هوادران فرزاد فرزین ایجاد شده است.

ahangiato