7 باند

7 باند

7 باند یا گروه سون یکی از گروه های موسیقی قدیمی ایرانی هستند که فعالیت خود را از سال 76 آغاز کردند. در این کانال از سایت آهنگ ویدیو می توانید آخرین کارهای گروه 7 را تماشا و دانلود کنید.

بیوگرافی سون بند

گروه سون یک گروه موسیقی در سبک پاپ است و اعضای اصلی آن آرش قنادی و برادرش امیر قنادی و کیارش پوزشی هستند. هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند. اعضای این گروه در سریال زمانه بازی کردند و آهنگ‌های آنها در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت. همچنین در برنامه‌های مختلف تلویزیون چون رادیو هفت، دورهمی و امروزی‌ها به اجرای برنامه پرداخته‌اند.

بیوگرافی آرش قنادی

آرش قنادی متولد 10 شهریور 1357 در تهران، خواننده است. دیپلم تجربی دارد، سرپرستی گروه بر عهده وی است، نوازندگی، آهنگسازی، خوانندگی می کند و ساز تخصصی اش کیبرد و آکاردئون است. آرش قنادی برادر بزرگتر امیر قنادی است. آرش قنادی در خوانندگی سطح بالای صدا را می خواند.

بیوگرافی امیر قنادی

امیر قنادی متولد 7 اردیبهشت 1362 در کرج، نوازنده است. دیپلم نقشه برداری دارد، او گیتاریست گروه است و بطور عمده آهنگسازی ها برعهده وی می باشد، ترانه سرایی نیز می کند و معمولا قسمت‌ های پایین و گاهی وسط کارها را می‌ خواند.

ساز تخصصی اش گیتار کلاسیک و الکترونیک است و می گوید كارم را به شكل جدی با تدریس گیتار شروع كردم وی قبلا شعر نیز می گفت اما الا نفرصت کمتری برای اینکار دارد.

بیوگرافی کیارش پوزشی

کیارش پوزشی متولد ۹ بهمن ۱۳۵۶ در بندرعباس، نوازنده است. فارغ التحصیل لیسانس مهندسی صنایع غذایی است و نوازنده پیانو و کیبورد گروه سون است. از نظر سنی بزرگتر گروه می باشد او به همراه آرش قنادی اغلب تنظیم کارها را انجام می دهند. (ویکی پدیا)

در این کانال آخرین موزیک ویدیوهای گروه سون بند را تماشا و دانلود کنید.

توجه: این کانال توسط یکی از هوادران 7 باند ایجاد شده است.

جدیدترین ویدیوها

موزیک ویدیو ای داد - ۷ باند
4:22
94 بازدید
7 باند
4 ماه پیش
نشد بیام - 7 باند
3:42
128 بازدید
7 باند
5 ماه پیش
نشد بیام - 7 باند - تیزر
0:57
300 بازدید
7 باند
5 ماه پیش
تقصیر من نیست - سون باند
3:47
285 بازدید
7 باند
6 ماه پیش

آهنگ گوش کنید

نشد بیام - 7 باند - تیزر

7 باند

نشد بیام - 7 باند

7 باند

موزیک ویدیو ای داد - ۷ باند

7 باند

تقصیر من نیست - سون باند

7 باند